! POZOR ! naše ženy se probojovaly na Mistrovství ČR jednotlivců

Ano, je to tak. Minulý týden se uskutečnilo v Tipsport aréně Mistrovství Libereckého kraje jednotlivců v kategorii dorostenky, juniorky, ženy a seniorky. Kuželkářský oddíl Jablonné si vedl velmi dobře, když naše něžná pohlaví vybojovala 3 stříbrné medaile. V kategorii dorostenek hrála naše nadějná hvězdička Andrejka Ptáčková a skončila na pěkném druhém místě, ale smolně nepostupovém, protože za kraj Liberec v této kategorii postupuje jen jedna dorostenka neboť krajský přebor hrály jen 4 děvčata. V kategorii ženy doslova zářila Jana Susková, která si druhým místem v základním kole vybojovala postup do finále, kterého se účastnily pak čtyři nejlepší. Svými výkony si udržela 2. místo a přehrála jí jen Alena Dunková z Nového Boru. Obě dvě hráčky postupují na Mistrovství ČR. Další hráčka Jablonného Jana Kořínková obhajovala svou účast na loňském mistrovství ČR, kde skončila devátá. Na přeborech kraje v kategorii seniorek skončila na nádherném 2. místě a znovu se tedy probojovala mezi ty, které svedou boj na republikovém mistrovství. Za Liberecký kraj postupuje ještě vítězka Jana Floriánová z Jablonce a třetí postupovou příčku obsadila Krystýna Karbanová z Nového Boru. Škoda jen, že nemůže bojovat na republice také Andrejka Ptáčková, určitě by si to druhým místem zasloužila.

Co říci závěrem, je to skvělý úspěch, gratuluji jménem oddílu za skvělou reprezentaci na krajských přeborech všem třem našim hráčkám a budeme držet palce a určitě osobně podporovat svou účastí obě Jany na republikovém klání. Takže díky moc a hodně zdaru. V sekci fotogalerie se můžete podívat na několik snímků z krajského přeboru v Tipsport aréně a zde jsou kompletní výsledky MLKKSJ_2010_vysledky.xls (74,5 kB) Mistrovství Libereckého krajského kuželkářského svazu jednotlivců ve všech kategoriích.

(Petr Pazdera)

Mistrovství ČR žen - Dobřany 1.-2.5.2010 MČR ženy - Dobřany.pdf (86 kB) Jana Susková stratuje podle rozpisu v deváté čtyřce

Mistrovsví ČR seniorek - Rokycany 1.5.2010 MČR seniorky - Rokycany.pdf (85,3 kB) Jana Kořínková startuje podle rozupisu v páté čtyřce